Nabídka služeb

Těhotenské portréty

Těhotenské focení trvá přibližně cca 1hodinu. Na focení je dobré se objednat po sedmém měsíci, kdy se bříško pěkně zakulacuje. Těhotné ženy fotím nejdříve oblečené, pak lehce odhalené příško (například lehce rozepnutý svetr) a pak odhalené nebo zahalené mírně transparentní látkou v červené nebo modré barvě. Je jen na Vás jak bude chtít mí své krásné těhotenské období  zvěčněné. Na těhotenské fotografování se můžete dostavit sama nebo s partnerem.

Těhotenské portréty fotím v ateliéru i exteriéru (příroda, park, zámecká zahrada,…)

NEWBORN (fotografie narozených miminek)

Fotky miminek, která jsou pár dní na světě, jsou jistě nejhezčí vzpomínkou, která se dá zvěčnit.  Při focení newborn používám rekvizity v růžové a modré barvě, kožešiny  a  košíky.  Na focení  si  můžete přinést botičky obleček nebo třeba oblíbenou hračku.  Focení  může trvat až dvě hodiny, podle toho jak miminko spolupracuje, čím starší je tím je to složitější. Proto, pokud chcete fotky spícího roztomilého děťátka je dobré přijít na focení co nejdříve po návratu z nemocnice.  Miminka jsou krásně schoulená jako v bříšku, jsou hodně spavá a dá se s nimi dobře pracovat.

Nejideálnější čas pro focení  novorozenců je 5-12 den po narození. Čím dříve tím lépe.

Pro objednání stačí informace, kdy je přibližně plánovaný porod. Pak se domlouváme individuálně.

Fotky jsou upravovány. Proto když má miminko pupínky nebo nějaké poporodní nedokonalosti na upravených fotografiích nebudou.

Miminka 3-5 měsíců

V případě, že nestihnete focení NEWBORN je potom dobré fotit miminko cca 3-5 měsíců. Miminko 1-2 měsíce je plačtivé a málo spolu pracuje. Miminka stará 3-5 měsíců už trochu vnímají a reagují na různé zvuky a kolem 5 měsíce „pasou koníčky“

Miminka 8-12 měsíců

Focení takto starých dětiček je pro mě hodně oblíbené, jelikož děti většinou ještě nechodí, umějí sedět a krásně reagují a smějí se.

Rodinné/děti

Při rodinném fotografování nebo při fotografování dětí vzniká řada krásných, originálních momentek, které Vám zůstanou vzpomínkou na celý život.

Doporučuji si na rodinné fotografování vzít přibližně podobné oblečení aby jste byli na výsledných fotografiích sladěné. Neberte oblečení s potisky nebo křiklavými motivy, nejlépe jednobarevné.

Fotografování je na cca 1hodinu. Fotografování může proběhnout v ateliéru nebo v exteriéru (v přírodě, v zámeckém  parku, ve vašem oblíbeném prostředí,…)

Domácí mazlíčci

Chcete mít fotografii svého pejska nebo kočičky (po domluvě jakékoliv jiné domácí zvíře)? U mě není problém. Vašeho čtyřnohého kamaráda nafotím v ateliéru nebo v exteriéru. Na focení je dobré mít pamlsky aby zvíře lépe spolupracovalo.

Portrét, business foto

Portrétní focení je velmi individuální, které ráda fotím v ateliéru i v exteriéru a to v každém ročním období. Jde o zachycení emocí a nálad jde mi především a o krásu Vašeho pohledu.

Focení trvá přibližně 1 hodinu. Na focení si můžete vzít cokoliv v čem se cítíte dobře, svůdně nebo elegantně.  Pokud máte originální představu velmi ráda se jí pokusím splnit.

Akt

Staňte se součástí uměleckého díla.  Krásná památka, dárek či dekorace. Fotografie aktu je výtvarný fotografický směr, jehož tématem je zobrazení zcela nahého nebo částečně odhaleného těla. Ve fotografii aktu mi jde především o hru světla a stínů a zobrazení ladných lidských křivek.

Délka focení je cca 1-2 hodiny. Fotky jsou upravovány, nedokonalosti na tváři či na těle jsou vyhlazeny.  Křivky těla nezeštíhluji.

Glamour

Decentní a svůdné glamour foto i pro ty méně sebejisté a stydlivé. Krásná památka či dárek pro partnera. Glamour je něžný styl fotografování žen ve spodním prádle, v sexy šatech, v košilce,…

Fotografování trvá přibližně 1-2hodiny. Na focení si přineste spodní prádlo, košilku nebo jakékoliv oblečení ve kterém se cítíte svůdné.

Párové fotografie

Párové focení je velmi individuální, které ráda fotím v ateliéru i v exteriéru a to v každém ročním období. Výsledkem je zachycení Vaší lásky. Focení trvá přibližně 1hodinu. Párovou předsvatební fotografii můžete použít na svatební oznámení.

Pole dance, aerial hoop a jiné taneční a pohybové fotografie

Mám zkušenosti s fotografováním pole dance, aerial hoop a jiných tanečních stylů. Využívám nevšedních nápadů a při fotografování se inspiruji nejnovějšími trendy.

Netradiční Art focení (Milk, flour,…)

Jde o nevšední zážitek a rozhodně o originální výsledné fotografie. Každá fotografie je originál. Milk fotím v bytových interiérech a samotné focení trvá cca 45 minut.

Dárkové poukazy

Chcete obdarovat své nejbližší zajímavým dárkem? Věnujte jim poukaz na jakékoli tematické focení!

23000088_932257243581629_5252703030197739458_o